מיסבים

אחד מן החלקים החשובים ביותר בכל תחומי התעשייה והייצור היינו המיסב, אשר מאפשר את התנועה הסיבובית של הציר, תוך יכולת הנעה מהירה והפחתה של המשקל והעומס. על מנת לאפשר לכל יחידה יצרנית בתחום התעשייה והייצור לעבוד באופן יעיל ואפקטיבי, ללא התיישנות של רכיבים ומניעה של עייפות. ישנה חשיבות רבה במיוחד למיסבים איכותיים מן החברות המובילות בעולם.
חברת יצחק שניצקי, מהמובילות בארץ בתחום של אספקת אביזרי הנעה ושינוע לתעשייה, הינה היבואנית הגדולה ביותר של מיסבים לתעשייה מן היצרנית הטובה ביותר בעולם - NTN יפן. בחברת יצחק שניצקי תוכלו למצוא מגוון רחב של מיסבים המיועדים לכל תחומי התעשייה, החל מברזל, כימיקלים, טכנולוגיה, היי טק, מזון, רכב, מכונות תעשייתיות וחקלאות.

איכות המיסבים

ישנה חשיבות רבה מאוד לאיכות המיסבים, וזאת בשל הצורך לשאת במשקלים משתנים ורבים ובשעות עבודה ארוכות. על כן, איכות המיסב הינה קריטית בכל תחומי התעשייה. חברת יצחק שניצקי פועלת אל מול החברות המובילות ביותר בתחום ייצור המיסבים, והינה יבואנית של מיסבים איכותיים מבית NTN יפן, העומדים בכל דרישות התקן ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

התאמת המיסבים

ייצור תעשייתי הינו חשוב ויקר, ועל כן, בחברת יצחק שניצקי תוכלו למצוא מהנדסים שיעניקו לכם ליווי מלא ויאפשרו לכם למצוא בדיוק את סוג המיסב הנדרש לצורכי התעשייה והיצור שלכם. כמו כן, ניתן ליהנות מהזמנות בהתאמה אישית לכל צורך ולכל עניין.
מאחר וחברת יצחק שניצקי הינה יבואנית ישירה של מגוון רחב של מיסבים, תוכלו ליהנות מאספקה מהירה של המיסבים ובתי המיסבים, ובהתאם לדרישות שלכם, לכמויות וללוחות הזמנים. כמו כן, החברה מספקת תמיכה טכנית לכל אורך הדרך, ומאפשרת לכם ליהנות מליווי מלא וכולל. לרכישת מיסבים ובתי מיסבים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, וליהנות מייעוץ, ליווי, רכישה, התקנה והטמעה של מיסבים איכותיים. על ידי תחזוקה בסיסית שוטפת כמו גירוז במידת הצורך, המיסבים שלנו יספקו עבורכם מענה איכותי למשך שנים רבות.


תחזוקה של מיסבים

מעת לעת יש צורך לבצע תחזוקה של המיסבים על מנת למנוע מצב בו המסב לא יצליח לשאת את המשקל הרב וליצור תנועה חלקה ומהירה. ישנם מיסבים אטומים לחלוטין אשר לרוב לא יהיה כל צורך לבצע בהם תחזוקה והם בעלי תו איכות לכל החיים, אך אחרים, ללא תחזוקה נכונה ומתאימה פשוט יפסיקו לפעול כהלכה ולא יבצעו אם פעולתם באיכות מקסימלית. 
המיסבים עלולים לצבור לכלוך ואבק, אשר ימנעו מהם תנועה חלקה. הלכלוך והאבק אוטם את החלקיקים הקטנים מהם בנוי המיסב, ועל כן, הגירוז של המיסב הינה הכרח, בעיקר כאשר מדובר במיסבים שאינם אטומים. למעשה, עד שנות ה 70 של המאה הקודמת, לא יוצרו מיסבים אטומים ולכן, התחזוקה הינה חשובה עוד יותר כאשר מדובר במיסבים ישנים, אשר חשופים ללכלוך ואבק.
שימון נכון של המיסבים, כמו גם פעולת הניקיון מעט לעט, תאפשר שמירה על איכויות המיסב לאורך תקופה ארוכה. חשוב לזכור, כי החלפה של מיסבים אינה פעולה קלה או זולה, ולכן, תחזוקה נאותה תעניק אורח חיים מספק ויעיל. הדבר חשוב בעיקר כאשר מדובר במיסבים שאינם אטומים

סוגי המיסבים של NTN

בחברת יצחק שניצקי תוכלו למצוא את כל סוגי המיסבים ובתי המיסבים. מבין המגוון, ניתן למנות מיסבים כדוריים, מיסבים מחטיים, מיסבי לחץ, מיסבים גליליים, מיסבי קצה ומיסבי תפוח. כמו כן, חברת יצחק שניצקי מחזיקה בתי מיסב על מנת ליצור את ההתאמה המושלמת בדיוק לצורכי הלקוח. 


​אנו מחזיקים מלאי רחב של מיסבים מבית NTN ובתי מיסב המשמשים את התעשייה כבר הרבה מאוד שנים, תוכלו למצוא אצלנו
:


מיסב           בתי מיסב
     
מיסב כדורי שורה אחת
מיסב כדורי שורה אחת מניטורי
מיסב כדורי חצי לחץ
מיסב כדור שתי שורות קבוע
מיסב כדורי שתי שורות מתכוונן
מיסב גלילי שורה אחת
מיסב גלילי קוני
מיסב גלילי שתי שורות חביות מתכוונן
מיסב לחץ כדורי
מיסב מחט
אום לתותב
טבעות אבטחה
מיסב קצה מוט
              בית מיסב פלנג' מרובע
בית מיסב אומגה
בית מיסב פלנג' עגול
בית מיסב פלנג' אובלי
בית מיסב תליה
בית מיסב מתיחה
בתי מיסב חצויים


בנוסף ניתן לקבל את המוצרים בסדרה: חצי כבדה, כבדה, אינצ'י, קוני, נירוסטה והזמנות מיוחדות.

מיסבים כדורים:
הסוג הנפוץ ביותר במיסבים, נמצא בשימוש נרחב במגוון גדול של תחומים.
המיסבים מגיעים בתצורות סגירה שונות: 


מיסב כדורי פתוח
מיסב כדורי סגור פח ZZ
מיסב כדורי אטום גומי  LLU/LLB
(ניתן לקבל את המסבים עם טבעת NR)


מיסבים מחטיים:

כשמו כן הוא, הגלילים הפנימיים בצורת מחטים בקוטר מקסימלי של 5 מ"מ ובאורך של 3-10 פעמים מהקוטר. מכוון שהגלילים דקים, היחס בין הקוטר הפנימי לחיצוני קטן, עם יכולת עמידה בעומס רדיאלי גבוה ובשל צפיפות הגלילים המיסבים בעלי קשיחות גבוה.

מיסבי לחץ:

מיסבים אלו נועדו בעיקר לתמוך בעומסים ציריים במגע זוויתי בין 30-90 מעלות. מיסבים אלה מסוגלים להתמודד עם עומס חיצוני רב שלוחץ עליהם משני הכיוונים פנימה וכל זאת תוך תנועה סיבובית. ישנם כמה סוגים של מיסבי לחץ:


מיסב לחץ כדורי חד כיווני
מיסב לחץ כדורי דו כיווני
מיסב לחץ גלילי ספריקלי
מיסב לחץ גלילי


מיסבים בתעשיה הכבדה:

השימוש בציוד כבד הינו הכרח בכל סוג של פרויקט בניה. המיסבים של NTN נמצאים בכל סוגי הציוד והכלים מתחום הציוד הכבד כמו עגורנים, דחפורים, מכבשים, שופלים ועוד. הניסיון הרב של החברה הוביל להבנה מלאה של תחום התעשייה הכבדה ולתוצאות חדשניות בתכנון ועיצוב המיסבים בתחום. למיסבים של NTN גימור חדשני ושטח פנים מיוחד המשפרים את רמת השימון והסיכה של המיסב ובכך מאפשר לו לעבוד בעומסים כבדים מאד. תכונות אלה משפרות גם את אורך החיים של המיסב. חברות ענק מובילות כמו קטרפילר וג'ון דיר משתמשות במיסבים של NTN וכמובן עוד הרבה חברות נוספות אחרות המייצרות כלים וציוד לתעשייה הכבדה.

מיסבים בתעשיית הרכב:

מיסבים בתעשיית הרכב נפוצים מאד בעיקר בכל הקשור למערכת ההיגוי ועד לרמה הכי פשוטה בה המיסבים מאפשרים את סיבוב הגלגלים. NTN היא החברה השנייה בגודלה בהיקף היצור, הפתרונות והשירות עבור תעשיות הרכב השונות, ספציפית למיסבים המיועדים לכל סוגי המפרקים במערכת ההיגוי או כמו שאנחנו מכירים בשפה המקצועית - תפוח הגה. החברה היא הראשונה בעולם בהיקף יצור מיסבי ציר המיועדים לאפשר סיבוב מהיר, חלק ובעל חיכוך נמוך לגלגי הרכב.
כיום, החברה עושה את כל המאמצים להעניק פתרונות נקודתיים עבור חברות שונות מתחום הרכב ועד לפתרונות נקודתיים עבור תעשיית הרכבים החשמליים. המיסבים השונים לתעשיית הרכב של NTN ידועים בשל היכולת להיות קטנים בגודל ובמשקל ומצד שני, להיות אמינים וחזקים מאד.


מיסבים לחקלאות:

ענף החקלאות דורש קו מיוחד מאד של מיסבים. ישנם כלים רבים הצורכים מיסבים בתחום החקלאי כמו סוגים שונים של מחרשות, כלים מיוחדים לזריעה, קומביינים, כלים לגירוף, ליקוט, איסוף ועוד. האתגר בתחום החקלאי הוא לייצר מיסבים שעמידים לתנאי אקלים קשים, רטיבות וכמובן עומסים גדולים כמו בכל תחום. גם בממגורות ישנם מיסבים הנמצאים במכונות שינוע וערבוב סוגים שונים של תערובות. לכן, אחד הדברים החשובים במיסבים לחקלאות זה נושא האיטום וזאת כדי לאפשר למיסבים ליהנות מאורך חיים מירבי ואמינות. חברת NTN מתמחה בייצור כל סוגי המיסבים לתחום החקלאי. החברה צברה ניסיון של מאה שנים בתחום, מה שמאפשר לה להוביל אותו ולשמש כפורצת דרך בענף החקלאות. כתוצאה מכך, זכתה חברת NTN בפרס ציון איכות מצד הלקוח. 

מיסבים לתעשיית הברזל

המיסבים של NTN מסוגלים לעמוד בתנאים הקשים ביותר של תעשיית הברזל. המיוחד במיסבים אלה הוא שהם מסוגלים להתמודד בו זמנית עם עומסים של תנועה סיבובית ועומסים של תנועה צירית. רוב המיסבים בתעשיית הברזל אטומים ובתי המיסב מותאמים ובנויים להתמודדות עם לחצים רבים מכיוון שהמיסב עצמו אינו מיסב לחץ סטנדרטי. עבור מיסבים אלה, פתחה חברת NTN משטח ציפוי מיוחד המונע חלודה. יחד עם זאת, המיסב מסוגל להתמודד עם טמפרטורות גבוהות מאד הנמצאות במכונות שונות בתעשיית הברזל כמו מכונות ריתוך שונות. חומר הציפוי של המשטח המיוחד בנוי מתרכובת כימית המכילה בין השאר פוספט. הטכנולוגיה הגבוהה של המיסב יחד עם המשטח המיוחד, מבטיחים למיסב חיים ארוכים מאד כתוצאה מבלאי נמוך וזאת כאמור, למרות כל התנאים הקשים מולם המיסב מתמודד.


הנכם מוזמנים לצפות בסרטונים של חברת NTN מהמובילות בעולם, מולה אנחנו עובדים בשוטף:

שילוב הכוחות בין ענקית המיסבים NTN היפנית ל SNR, מאפשר ייצור מיסבים ברמה הגבוהה ביותר עבור כל סוגי התעשיות:מיסבים בתחום המחצבות תוצרת NTN יפן:מיסבים כדוריים מדויקים מבית NTN, מאפשרים יכולת עמידה בעומסים כבדים, סיבוב במהירות גבוה מאד וכמובן, יכולת דיוק מירביות כדי להגיע לתוצר מכני ברמה הגבוהה ביותר.
מיסבים לתעשיית הברזל מבית NTN. מיסבים אלה מסוגלים לעמוד בעומסים עצומים ובתנאים קשים. ניתן להשיג את כל הגדלים עבור כל שלב בתהליך הייצור.

מיסבים לתעשיית הבטון מבית NTN. במפעל לייצור בטון יש צורך במיסבים שונים לטובת מכונות הערבול, כבשנים וסוגים שונים של תעלות אוורור. כל אלה דורשים גדלים שונים של מיסבים בעלי יכולת עמידה בחום גבוה ועומסים כבדים מאד.

מיסבים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: